Tellimusveod

Ärireisid ja esindussõidud

Hansabuss usub, et ainult hoolivuse ja pühendumisega saame luua pikaajalisi usaldusväärseid kliendisuhteid. Toetudes Hansabussi aastatepikkusele kogemusele ja järjepidevale arendustegevusele suudame täita klientide vajadusi ning meie püüdluseks on ületada kliendi ootusi. Oleme uhked, et oleme saavutanud paljude klientide heakskiidu nii Eestis, Balti riikides kui ka Skandinaavias.

Hansabussi äri- ja esindussõidu lahendused tagavad reisijate mugava ja tõrgeteta transporditeenuse. Toetudes pikaajalisele kogemusele, on Hansabuss õige transpordipartner nii väliskülaliste, ametiasutuste kui koostööpartnerite teenindamisel.

Hansabussi teenuse kvaliteet vastab üldtunnustatud bussitranspordi standarditele ja meie eesmärk on pakkuda klientidele bussiparki, kus kõik turismibussid vastavad rahvusvahelise nelja tärni standarditele.

Erareisid

Hansabuss on tunnustatud transpordipartner erareiside teenindamisel, sest oleme veendunud, et hästi planeeritud sündmus või väljasõit algab õigesti planeeritud transpordist. Pakume bussitransporti erinevateks sõitudeks Tallinnas ja kaugemal, pidulikeks sündmusteks ning eriprojektideks.

Hansabussil on kaasaegne bussipark, mis teeb meist kindla transpordipartneri klientidele, kes hindavad turvalist, usaldusväärset ja sõbralikku klienditeenindust. Oleme partneriks, kui reis otsustatakse ise korraldada ning vastavalt vajadusele leiame transpordiks erinevas suuruses väike- ja turismibusse. Hansabussi eesmärgiks on pakkuda klientidele positiivset reisikogemust läbi kliendikeskse müügiprotsessi ning turvalise ja tõrgeteta transporditeenuse. Meie professionaalsed müügikonsultandid koos bussijuhtidega annavad endast parima, et aidata kaasa kõikide väljasõitude õnnestumisele.

Agentuurid ja reisikorraldajad

Hansabuss pakub transporditeenust reisikorraldajatele, kes hindavad kõrgelt teenuse usaldusväärsust ja professionaalsust. Hansabussi kogenud bussijuhid ja kliendikeskne teenindusprotsess koos kaasaegsete ja keskkonnasäästlike turismibussidega tagavad tõrgeteta transpordi ja rahulolevad reisijad kogu Euroopas.

Pikaaegsed partnerlussuhted nii kodumaiste kui ka välismaiste reisikorraldajatega annavad kinnitust Hansabussist kui hinnatud partnerist.